O firme

Firma Gobako vznikla 1. januára 2000 ako združenie dvoch živnostníkov, Ing. Imricha Goduša a p. Jána Kopíka. Od 1. júla 2000 sa združenie pretransformovalo na spoločnosť s ručením obmedzeným. Konateľmi sa stali Ing. Goduš a pán Kopík.

Hlavnou náplňou činnosti firmy je predaj zváracej techniky, prídavných materiálov pre zváranie, autogénnej techniky, ochranných potrieb k zváraniu, elektrického, pneumatického a ručného náradia, kompresorov, ručnej zdvíhacej techniky, pásových píl, brúsnych a rezných kotúčov a v neposlednom rade aj automatizácia vo zváraní. Tiež poskytujeme produkty z oblasti bezpečnostnej a viazacej techniky, ukosovacie zariadenia.

Naša firma zabezpečuje komplexný sortiment zváracích potrieb k zváraniu od zváracích rukavíc až po zváracie zariadenia všetkých typov. Gobako má zastúpenie firmy CEA, S.p.A./Lecco - Taliansko/ a firmy Ergus /Genova - Taliansko/ pre celé Slovensko. Z produktov firmy CEA sú to najmä vysokokvalitné zváracie invertory na ručné oblúkové zváranie, na metódu TIG - DC/AC, plazmové stroje, bodovačky a ostatné zváracie zariadenia založené na najnovších IGBT invertoroch. Z produktov firmy Ergus sú to zváracie invertory na ručné oblúkové zváranie, na metódu TIG - DC/AC, plazmové stroje a trojkombinácie (MMA-TIG-MIG), ktorých prednosťou je výborná cena. Zastupuje na východnom Slovensku viaceré firmy ako sú: Formica Nitra (zváracie stroje), Italfil (zváracie drôty), GCE Chotěbor (autogénna technika), ROT (rezné a brúsne kotúče Flexovit), Binzel (náhradné diely k zváraniu), Trafimet (rôzne náhradné diely - plazma, TIG, MIG), Milwaukee, Narex a Bosch (elektrické náradie), Okula Nýrsko (okuliare), Idealglas (propán-butánová technika), Loctite (lepidlá) a Kemper (odsávacie zariadenia).

Hlavným cieľom firmy je spokojnosť zákazníkov. Chceme pre nich vytvoriť dobrú atmosféru, vedieť im dobre poradiť, aby si vybrali pre svoju prácu to najlepšie, s čím budú pracovať. Prajeme si, aby sa tu zákazník cítil príjemne a dostal to, čo potrebuje. To znamená, že sa snažíme mať pomerne veľké skladové zásoby a byť pružní, aby zákazník prišiel aj nabudúce.