Buddy TIG 160 HF c/w Plug Esab

Buddy TIG 160 HF c/w Plug Esab

Cena: 550,08€ Cena bez DPH: 458,40€ Dostupnosť: skladom do 3 prac. dní
Kód produktu: #10115.14
Hmotnosť: 6kg
Výrobca: ESAB

ESAB Buddy TIG 160 je robustný a výkonný zvárací stroj s využitím IGBT technológie, ktorá zabezpečuje stabilný zvárací proces. Buddy™ TIG 160 je jednoduchý, robustný a ľahký zvárací stroj určený na TIG s HF zapálením oblúka a MMA. Vonkajší obal je vyrobený z odolných materiálov s komfortnou rukoväťou a ramenným popruhom pre ľahkú manipuláciu.

TIG zváranie Buddy™ Tig 160 zabezpečuje vynikajúce zváracie parametre s výbornou charakteristikou zdroja. HF štart minimalizuje kontamináciu zváraného materiálu a TIG elektródy. Zabudovaný elektromagnetický ventil zabezpečuje konštantný prietok ochranného plynu. Užívateľ si môže zvoliť medzi 2- alebo 4-taktným ovládaním horáka. Možnosť zvárať nelegované a legované materiály.

MMA zváranie Buddy™ TIG 160 zabezpečuje hladký priebeh jednosmerného prúdu, ktorý umožňuje zvárať väčšinu kovových materiálov, ako sú nelegované a legované ocele a liatina. Funkcie Arc Force a Hot Start sú nastavené automaticky v závislosti od zváracieho prúdu. Tieto funkcie zabezpečujú excelentné zapálenie oblúka a vysokú stabilitu zváracieho procesu. Umožňuje použitie elektród o priemere 1,6 mm až 3,2 mm.

Ovládací panel Ovládací panel Buddy™ Arc 180 je veľmi jednoduchý a prehľadný s jedným ovládacím prvkom na nastavenie prúdu a vybavený kontrolkou zapnutia/vypnutia a prehriatia, prepínačom metódy zvárania a spôsobu zapaľovania.

Použitie Výroba a opravy Stavby a konštrukcie Všeobecná výroba Poľnohospodárstvo • Vynikajúca charakteristika oblúka – stabilné parametre • Zdroj vhodný na použitie s generátormi • Jednoduchá obsluha – jednoduché nastavenie prúdu • Praktická a robustná konštrukcia – umožňuje ľahký transport a použitie v náročných podmienkach • Použitie dlhých napájacích káblov

Parametre

Rozmery

výška230 mm
dĺžka310 mm
šírka140 mm

Istenie

Poistka Pomalé - zosilňovače16 A

Vstupné napätie

ModelBuddy Tig 160
kmitočet50/60 Hz
Napätie230 V

Špecifikácie výkonu

Trieda krytiaIP23S
Otvorený obvod VDC vysoký58 VDC
Napätie v otvorenom obvode58 VDC
Trieda ochranyIP23S

Hmotnosť

Buddy Tig 160

závažia6 kg